Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Trójcy Świętej 30 maja 2021 r.

trinitas8Transmisja Mszy Św. o godz.10.30 i 12.00 na:

Na nabożeństwo majowe zapraszamy dziś o godz. 17.30 i jutro o godz. 18.00.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Msze Św. tego dnia odprawiamy o godz. 7.30, 9.00, 10.30 i 18.00. Po Mszy Św. o godz. 10.30 wyruszymy z procesją eucharystyczną do czterech ołtarzy. Ołtarze tradycyjnie usytuowane będą przy bramie parku, przy skrzyżowaniu ulic Parkowej i 1 Maja, przy domu parafialnym i przy wejściu do seminarium. Jak co roku prosimy o przygotowanie i przyozdobienie ołtarzy oraz o przygotowanie baldachimu, chorągwi i feretronów. Podczas procesji prosimy o używanie maseczek ochronnych bądź zachowanie dystansu 1,5 m od innych osób.

Spotkanie dla dziewczynek, które chcą sypać kwiatki podczas procesji Bożego Ciała odbędzie się w środę o godz. 17.00 przed kościołem.

W czasie oktawy Bożego Ciała zapraszamy gorąco do udziału w procesji po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek pamiętajmy o modlitwie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Spowiedź w piątek od godz. 18.00. Prosimy, by zgłaszać telefonicznie lub mailowo chorych, do których księża mają udać się w piątek z Komunią Św. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i tych, którzy chcieliby włączyć się we wspólną modlitwę różańcową odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.

Wszystkich Parafian, osoby modlące się w naszej świątyni oraz tych, którzy łączą się z nami przez transmisje internetowe niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.