Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Drugą Niedzielę Zwykłą 30 sierpnia 2020 r.

jezus i uczniowieZapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek pamiętajmy o modlitwie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Prosimy, by zgłaszać osoby, do których księża mają przyjść w piątek z Komunią Św. Dzieci na spowiedź zapraszamy w piątek od godz. 16.00, dorosłych od 18.00. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

We wtorek dzieci rozpoczynają nowy rok szkolny. Na Mszę Św. w intecji uczniów i nauczycieli zapraszamy – w tym roku wyjątkowo – w piątek o godz. 16.30.

Przypominamy, że uroczystość I Komunii Świętej zaplanowana jest na 19 września na godz. 11.00. Spotkanie organizacyjne dla rodziców odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 19.15 w kościele.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich, którzy chcieliby włączyć się we wspólną modlitwę różańcową odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.

Organizowana jest pielgrzymka do Kalwarii Pacławskiej do grobu o. Wenantego w dniach 11-13 września. Więcej informacji i zapisy pod numerem 512 461 689.

Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa w czasie nabożeństw. Prosimy, by osoby, które nie mogą z różnych powodów nosić maseczki szczególnie dbały o zachowanie stosownego dystansu w kościele.

Michał Żmuda, kawaler z par. Wniebowzięcia NMP w Starych Babicach i Monika Zofia Gołębiewska, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkim parafianom oraz osobom modlącym się w naszym kościele życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.