PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Dziewiątą Niedzielę Zwykłą 20 października 2019 r.

gdbPrzez cały październik zapraszamy codziennie na nabożeństwa różańcowe: w dni powszednie o godz. 18.00, w niedziele o 17.30. Nabożeństwo różańcowe dla dzieci będziemy odprawiać w tym tygodniu w poniedziałek, środę i piątek o godz. 16.00.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Msza Św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego będzie odprawiona dziś oraz w przyszłą niedzielę o godz. 15.00 w kościele.

Serdecznie zapraszamy do naszego chóru parafialno-seminaryjnego „Cantus firmus". Próby odbywają się w poniedziałki o godz. 19.15 w domu parafialnym.

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Rady Ekonomicznej odbędzie się w poniedziałek, 21 października o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się w przyszłą niedzielę, 27 października o godz. 16.00 w domu parafialnym. Spotkanie poprowadzi ks. Krzysztof Wernicki SAC.

Na wsparcie podopiecznych fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia" zebraliśmy w ubiegłą niedzielę 3.881 PLN i 50 EUR. Pieniądze zostały wpłacone na konto fundacji.

Zbliża się listopad – czas kiedy pamięcią modlitewną bardziej ogarniamy zmarłych z naszych rodzin, przyjaciół i znajomych. Jak co roku przy wyjściu z kościoła są wyłożone kartki wypominkowe. Na tych kartkach należy wpisać imiona swoich bliskich zmarłych i w kopercie przekazać podczas zbierania tacy lub w kancelarii parafialnej. Za zmarłych polecanych naszym modlitwom pallotyni w Polsce przez cały listopad odprawiają codziennie 24 Msze Św. Jedna z nich będzie sprawowana codziennie w naszym kościele o godz. 18.30. W tej intencji będziemy też odmawiać koronkę do Miłosierdzia Bożego.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Grzegorz Benedykt Markiewicz, kawaler z par. św. Wojciecha w Płochocinie i Monika Anna Stachurska, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama