PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Ósmą Niedzielę Zwykłą 13 października 2019 r.

swteresa1Dziś odprawimy ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawimy Mszę Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po Mszy będziemy odmawiać różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Na procesję prosimy przynieść świece.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Dziś z racji Dnia Papieskiego zbierane są ofiary na wsparcie kształcenia podopiecznych fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Przez cały październik zapraszamy codziennie na nabożeństwa różańcowe: w dni powszednie o godz. 18.00, w niedziele o 17.30. Nabożeństwo różańcowe dla dzieci będziemy odprawiać w tym tygodniu w poniedziałek, środę i piątek o godz. 16.00.

Msza Św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 15.00 w kościele.

Serdecznie zapraszamy do naszego chóru parafialno-seminaryjnego „Cantus firmus". Próby odbywają się w poniedziałki o godz. 19.15 w domu parafialnym.

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Rady Ekonomicznej odbędzie się w następny poniedziałek, 21 października o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się za dwa tygodnie, 27 października o godz. 16.00 w domu parafialnym.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama