Ogłoszenia Parafialne na Wniebowstąpienie Pańskie 02 czerwca 2019 r.

wniebowstapienie8Dziś po Mszach Św. prowadzona jest zbiórka ofiar na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i tych, którzy chcieliby dołączyć do tej wspólnoty odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się dziś o godz. 15.30 w domu parafialnym. Spotkanie poprowadzi ks. Krzysztof Wernicki SAC.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Rady Ekonomicznej odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 3 czerwca o godz. 19.30 w domu parafialnym.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W czwartek pamiętajmy o modlitwie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Chorych z Komunią Św. odwiedzimy w piątek od godz. 7.30. Dzieci zapraszamy na Mszę Św. w piątek o godz. 16.45. Spowiedź dla dzieci od godz. 16.15, dla dorosłych od godz. 18.00.

W sobotę przypada Uroczystość NMP Królowej Apostołów – patronki Zjednoczenia Apostolstwa Katolickiego i naszej parafii. Na dodatkową Mszę Św. zapraszamy do kościoła o godz. 10.00.

Zapraszamy na wigilijne czuwanie przed Zesłaniem Ducha Św. Rozpocznie się ono w kościele w sobotę o godz. 20.00 i potrwa do ok. 22.30. W czasie czuwania będzie odprawiona Msza Św.

Zapraszamy na spotkanie z Tomkiem Sobanią - młodym pisarzem, biegaczem i podróżnikiem. Tomek biegł w zeszłym roku do Santiago de Compostela i pokonał szlakiem św. Jakuba trzysta kilometrów w siedem dni. Był też uczestnikiem Światowych Dniach Młodzieży w Panamie a wracał stamtąd do Polski na pokładzie Daru Młodzieży. O swoich książkach, pasji dalekiego biegania i o podróżach opowie nam podczas spotkania na Scenie Ołtarzew w przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy Świętej.

Organizujemy wyjazd wakacyjny dla dzieci do Jeziornej Osady koło Malborka w dniach 07-17 lipca. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z ks. Mariuszem.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.