Ogłoszenia Parafialne na Trzecią Niedzielę Wielkanocną 05 maja 2019 r.

polowryb1Spotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich którzy chcieliby włączyć się w to dzieło modlitewne odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Na nabożeństwa majowe zapraszamy: w dni powszednie o 18.00, w niedziele i uroczystości o godz. 17.30.

Próby przed uroczystością I Komunii Św. odbędą się w poniedziałek i środę po wieczornej Mszy Św. w kościele.

Spotkanie dla rodziców dzieci, które będą obchodzić rocznicę I Komunii Św. odbędzie się we wtorek o godz. 19.15 w domu parafialnym.

Msza Św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego będzie odprawiona w piątek o godz. 19.30 w kaplicy (wejście od ul. Kierbedzia).

W najbliższą sobotę podczas Mszy Św. o godz. 11.00 ks. kard. Kazimierz Nycz udzieli święceń kapłańskich dwóm pallotyńskim diakonom. Mszę z błogosławieństwem prymicyjnym nowowyświęceni księża odprawią w naszym kościele w przyszłą niedzielę o godz. 12.00. Serdecznie zapraszamy na te uroczystości.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 15.30 w domu parafialnym. Spotkanie poprowadzi ks. Krzysztof Wernicki SAC.

1. Marcin Piotr Gontarczyk, kawaler z par. tutejszej i Joanna Agnieszka Olszewska, panna z par. Chrystusa Króla Wszechświata w Piastowie
2. Cezary Duralski, kawaler z par. tutejszej i Julia Magdalena Pilaczyńska, panna z par. tutejszej
3. Jacek Chodnicki, kawaler z par. św. Jana Chrzciciela w Jonkowie i Klaudia Ślęzak, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów