Ogłoszenia Parafialne na Trzecią Niedzielę Postu 24 marca 2019 r.

krzewgorejacy1Zapraszamy dziś na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 17.15, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

Jutro przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to równocześnie patronalne święto poznańskiej prowincji pallotynów. Msze Św. w naszym kościele będziemy sprawować o godz. 7.00, 12.00 i 18.30.

W środę, czwartek i piątek odbywać się będą w kościele rekolekcje dla dzieci ze szkół w Ołtarzewie i Umiastowie.

W tym tygodniu Droga Krzyżowa dla dorosłych o 18.00 i dla młodzieży o 19.15. (ze względu na rekolekcje nie będzie tego dnia drogi krzyżowej dla dzieci).

Msza Św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego będzie odprawiona dziś o godz. 14.30 w kościele.

Dziś po Mszach Św. prowadzona jest zbiórka ofiar na remont Seminarium.

W przyszłą niedzielę rozpoczniemy parafialne rekolekcje wielkopostne. Prowadzić je będzie ks. Krzysztof Biernat – pallotyn. W przyszłą niedzielę nauki rekolekcyjne podczas wszystkich Mszy Św. Dalszy plan rekolekcji dostępny będzie na plakatach i na stronie internetowej.

„Scena Ołtarzew" zaprasza w przyszłą niedzielę na projekcję filmu „Po drugiej stronie życia". Film opowiada o wypadku Andrzeja Duffeka, jego pobycie w zaświatach, powrocie do życia oraz potędze siły modlitwy. Po filmie zapraszamy na spotkanie z reżyserem – Jarosławem Mańką. Projekcja rozpocznie się o godz. 19.00 w sali teatralnej.

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Przemieniajmy nasze serca przez modlitwę, post i uczynki miłosierdzia.