Ogłoszenia Parafialne na Drugą Niedzielę Zwykłą 20 stycznia 2019 r.

Pallotti7Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Liturgiczna Uroczystość św. Wincentego Pallottiego przypada we wtorek, 22 stycznia. Z tej racji w poniedziałek o godz. 18.00 zapraszamy na łacińskie nieszpory o św. Wincentym. We wtorek dodatkowa Msza Św. będzie odprawiona o godz. 12.00.

Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc na wyjazd do Świętej Katarzyny. Spotkanie organizacyjne dla rodziców odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 18.00.

Msza Św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego będzie odprawiona w niedzielę, 27 stycznia o godz. 13.30 w kościele.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się w przyszłą niedzielę 27 stycznia o godz. 15.30 w domu parafialnym. Spotkanie poprowadzi ks. Krzysztof Wernicki SAC.

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na remont seminarium (zwłaszcza na windę, która będzie pomagała także dostać się do kościoła).

Ogłoszenie Urzędu Miejskiego:
Od 21 stycznia Gmina Ożarów Mazowiecki będzie przyjmować deklaracje od osób, które chcą wymienić nieekologiczne kotły grzewcze na nowoczesne źródła ciepła z dopłatą z budżetu Gminy. Dokumentacja dotycząca naboru (regulamin wraz z drukiem deklaracji uczestnictwa) jest dostępna na stronie internetowej Gminy www.ozarow-mazowiecki.pl oraz w wersji papierowej w Biurze Podawczym w Urzędzie Miejskim.

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.