Ogłoszenia Parafialne na Dziewiętnastą Niedzielę Zwykłą 13 sierpnia 2017 r.

wniebowziecie5Zapraszamy dziś na kolejne nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawiać będziemy Mszę Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po Mszy będziemy odmawiać różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

W imieniu ks. Włodzimierza Osicy SAC przekazujemy serdeczne podziękowania za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary. Na wsparcie dzieł prowadzonych przez pallotynów na Ukrainie przekazaliśmy 2.917 PLN

We wtorek przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Msze Św. w naszym kościele będziemy odprawiać wg porządku niedzielnego.

Z racji uroczystość we wtorek nie będzie adoracji o 20.00. Natomiast na Nowennę do Matki Bożej Fatimskiej zapraszamy tradycyjnie w środę po wieczornej Mszy Św.

Przypominamy, że w czasie wakacyjnym spowiedź w dni powszednie odbywa się przed wieczorną Mszą Św. w godz. 18.00 – 18.25 oraz o 7.00 rano.

Informujemy, że Poradnia Rodzinna będzie nieczynna do 20 sierpnia.

W ramach Ożarowskiej Sceny Letniej na boisku przy ul. Parkowej dziś o godz. 17.00 wystąpi kabaret „RAK", w sobotę o 21.30 odbędzie się projekcja filmu „Carte blanche" a w przyszłą niedzielę w godz. 15.00-19.00 „Piknik piracki" dla dzieci.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.