Ogłoszenia Parafialne na Czwartą Niedzielę Wielkanocną 07 maja 2017 r.

dobrypasterz8Przez całą niedzielę kazania na Mszach Św. głosi ks. Jarosław Olszewski – pallotyn pracujący na Ukrainie. Po Mszach będzie zbierał ofiary na potrzeby tamtejszego duszpasterstwa.

Na nabożeństwa majowe zapraszamy w dni powszednie o 18.00, w niedziele i uroczystości o godz. 17.30.

Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek o 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca oraz osób, które chciałyby włączyć się w to dzieło modlitewne odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

We wtorek o godz. 18.30 Mszę Św. odprawiać będą księża świętujący jubileusz 25-lecia kapłańswa (min. z naszej wspólnoty – ks. Marcin Walicki).

W piątek o godz. 18.30 swoją Mszę prymicyjną odprawią w naszym kościele tegoroczni neoprezbiterzy. Po Mszy będą udzielać wszystkim zgromadzonym błogosławieństwa prymicyjnego. Gorąco zapraszamy!

W sobotę podczas Mszy Św. o godz. 11.00 grupa dzieci z naszej parafii przystąpi do I Komunii Św. Próby uroczystości odbędą się w poniedziałek, środę i czwartek o godz. 19.30 w kościele. Spowiedź dla dzieci przed I Komunią w piątek o 16.00.

Ze względu na I Komunię w najbliższą sobotę (13.05) nie będzie czynna kancelaria parafialna.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 będziemy odprawiać Mszę Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po Mszy odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

„Scena Ołtarzew" zaprasza w przyszłą niedzielę na film pt. „Święta Pani z Fatimy". Jest to pierwszy w historii kinematografii film fabularny o objawieniach w Fatimie. Początek projekcji o godz. 20.00.

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Rady Ekonomicznej odbędzie się w poniedziałek, 15 maja o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd wakacyjny dla dzieci do Ostrowa Pieckowskiego na Mazurach w dniach od 17 do 29 lipca. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Krzysztofa.

Łukasz Zagdański, kawaler z par. tutejszej i Małgorzata Zjawińska, panna z par. Niepokalanego Poczęcia NMP w Pruszkowie-Żbikowie (1)
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie sakramentalnego związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa oraz opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.