Ogłoszenia Parafialne na Boże Narodzenie 25 grudnia 2016r.

bozenarodzenie6Jutro Msze Św. odprawiamy wg porządku niedzielnego. We wtorek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy o godz. 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej.

W sobotę przypada ostatni dzień roku kalendarzowego. Zapraszamy na nabożeństwo o godz. 18.00 i na dziękczynną Mszę Św. o godz. 18.30.

W przyszłą niedzielę czyli w Nowy Rok obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze Św. w naszym kościele będziemy odprawiać wg porządku niedzielnego (oprócz Mszy o 7.30).

Ze względu na tegoroczny układ kalendarza Uroczystość Świętej Rodziny obchodzimy w tym roku w piątek, 30 stycznia. Msze Św. w naszym kościele będziemy odprawiać o godz. 7.00 i 18.30.

Od środy rozpoczynamy wizytę duszpasterską. W tym tygodniu odwiedzimy następujące miejscowości i ulice:
W środę – ul. Nizinna, Gołaszew (przed torami) i Michałówek /początek o godz. 15.00/
W czwartek – Kaputy /początek o godz. 10.30/ oraz ul. Reymonta /początek o godz. 15.00/
W piątek – Domaniewek i Gołaszew (za torami), Kręczki, ul Żyzna i Koprki /początek o godz. 15.00/
Plan kolędy dostępny jest w gablocie i na stronie internetowej parafii. W kolędzie będą nam w tym roku pomagać księża z seminarium.

Wszystkim parafianom oraz tym, którzy modlą się w naszym kościele składamy najserdeczniejsze życzenia. Aby Chrystus każdego dnia rodził się w naszych sercach. Niech przynosi nam miłość i pokój, którego nic nie powstrzyma. Życzymy nieustannego zachwytu nad tajemnicą nieskończonej Miłości Bożej.

Dużo dobra, miłości i pokoju na te święta. Szczęść Boże!