Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Ósmą Niedzielę Zwykłą 09 października 2016 r.

dzienpapieski4Z okazji Dnia Papieskiego po Mszach Św. zbierane są ofiary na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia" wspierającą edukację młodzieży z potrzebujących rodzin.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00. Zapraszamy też wszystkie osoby, które chciałyby włączyć się w to dzieło modlitewne.

Na nabożeństwo różańcowe zapraszamy dziś o godz. 17.30, w dni powszednie o 18.00. Dzieci zapraszamy na różaniec w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.00.

Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców odbędzie się dziś o godz. 16.00. Podczas tej Mszy Św. dzieci otrzymają różańce.

Jak co tydzień zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Próby chóru parafialno-seminaryjnego „Cantus firmus" odbywają się w środy o godz. 19.15 w sali wykładowej w seminarium. Zapraszamy zarówno dotychczasowych chórzystów, jak też wszystkich, którzy mogą swoimi zdolnościami wzbogacić nasz chór.

Młodzież ze wspólnoty „Wieczernik" zaprasza na przedstawienie o św. Janie Pawle II pt. „Kawiarniane wspomnienia". Spektakl wystawiony będzie w przyszłą niedzielę o godzinie 13.00 w sali teatralnej pod kościołem.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 będziemy odprawiać Mszę Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po niej odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy na procesję z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Na procesję prosimy przynieść świece.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w rozpoczynającym się tygodniu pracy.