Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Czwartą Niedziele Zwykłą 12 września 2010 r.

• Dziś podczas Mszy Św. o godz. 12.00 obchodzić będziemy jubileusz 70. lat profesji zakonnej br. Mariana Nowotnika SAC.
  • Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30 na wtorkową adorację od godz. 20.00 i na środową nowennę do Matki Bożej po Mszy Św. wieczornej.
  • We wtorek obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msze Święte w naszym kościele odprawiamy wg porządku jak w dzień powszedni.
  • Zapraszamy dzieci na próbę scholi, w piątek na godzinę 16.45. do Szkoły Podstawowej nr. 2.
  • W sobotę przypada święto św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży. Pamiętajmy o nich w tym dniu w naszych modlitwach i polecajmy ich wstawiennictwu św. Stanisława.
  • W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać nabożeństwo ku czci Matki Bożej Fatimskiej. Msza Św. o godz. 18.00 będzie odprawiana w intencjach wypisanych na kartkach. Po Mszy Św. odbędzie się procesja z figurą Matki Bożej w parku seminaryjnym.
  • Od kilku dni działa już strona internetowa naszej parafii. Zapraszamy pod adres wwww.parafia-oltarzew.pl

Robert Siudziński, kawaler z parafii tutejszej
Magdalena Agnieszka Mińko z par. św. Wawrzyńca w Sochaczewie.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej w rozpoczynającym się tygodniu pracy.