Ogłoszenia Parafialne na Piątą Niedzielę Wielkanocną 24 kwietnia 2016 r.

JesusamourDziś z inicjatywy Ojca Św. Franciszka po Mszach Św. prowadzona jest zbiórka ofiar na rzecz pomocy Ukrainie.

Dziś swoje praktyki pastoralno-katechetyczne kończy w naszej parafii dk. Przemysław Budziński SAC. Za niecałe dwa tygodnie przyjmie święcenia kapłańskie. Dziękujemy mu za jego posługę i życzymy wielu łask bożych potrzebnych na dalszej drodze.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00, w środę po wieczornej Mszy Św na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej.

Przy wyjściu z kościoła można obejrzeć grafikę obrazującą projekt kapliczki, która ma stanąć w parku ołtarzewskim.

Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na wyjazd wakacyjny dla dzieci do Sztutowa. Spotkanie organizacyjne dla rodziców odbędzie się dziś o godz. 19.30 w domu parafialnym.

W najbliższą sobotę, tj. 30 kwietnia, kancelaria parafialna będzie nieczynna. Za powstałe niedogodności przepraszamy.

1. Piotr Łukasz Dittwald, kawaler z par. św. Jana Pawła II w Warszawie i Elżbieta Anna Łukawska, panna z par. tutejszej
2. Patryk Zielonka, kawaler z par. Niepokalanego Poczęcia NMP w Pruszkowie - Żbikowie i Amanda Maria Bajak, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających wazne zawarcie sakramentalnego związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa oraz opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.