Ogłoszenia Parafialne na Drugą Niedzielę Zwykłą 17.01.2016 r.

Pallotti5Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w parafii. Jeśli ktoś został z jakiegoś powodu pominięty, a chciałby przyjąć jeszcze księdza, prosimy, by zgłaszać się do duszpasterzy.

Na doroczny Wieczór Kolęd serdecznie zapraszamy do naszej świątyni dziś o godz. 15.00.

Od jutra rozpoczyna się kolejny Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Kalendarz spotkań w Warszawie i okolicach dostępny jest w gablotach i na stronie internetowej.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W piątek przypada Uroczystość św. Wincentego Pallottiego. Tego dnia Msze Św. będziemy odprawiać o godz. 7.00, 12.00 i 18.30.

Pobieranie miary na stroje pierwszokomunijne odbędzie się w sobotę, 23 stycznia w domu parafialnym (godz.16.00 – chłopcy, 16.30 – dziewczynki).

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Niech Boża Miłość rozpala nasze serca i przynagla nas do świadczenia o Chrystusie całym naszym życiem.