Ogłoszenia Parafialne Trzydziestą Drugą Niedzielę Zwykłą 08 listopada 2015 r.

wdowigroszSpotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30. Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek na godz. 20.00; na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Dziś jest ostatni dzień, kiedy za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Ten odpust można ofiarować jedynie za zmarłych.

W środę przypada Święto Niepodległości. Módlmy się tego dnia za naszą Ojczyznę. Na Msze Św. zapraszamy w tym dniu o godz. 7.00 i 18.30.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w piątek o godz. 19.30 w domu parafialnym.

W przyszłą niedzielę gościć będziemy p. Benona Wylegałę – założyciela Filmowego Ruchu Ewangelizacyjnego z Bielska-Białej. Dzielić się będzie świadectwem swojej wiary a po wieczornej Mszy Św. o godz. 19.00 zaprezentuje nam film „Apostoł" - film zakazany w wielu krajach na Zachodzie a opowiadający historię nawróconego muzułmanina.
(Zobacz trailer)

Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na organizację Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w roku 2016.

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Pielęgnujmy swoją wiarę i wspierajmy modlitwą oraz czynem tych, którzy za tę wiarę są prześladowani.