Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Siódmą Niedzielę Zwykłą 04 października 2015 r.

rozaniec3Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców zostanie dziś odprawiona dodatkowa Msza Św. o godz. 16.00. Podczas tej Mszy dzieci otrzymają różańce.

Gorąco zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych. W dni powszednie odprawiamy je o godz. 18.00, w niedziele o 17.30. Dzieci zapraszamy na różaniec w poniedziałek, środę i piątek o godz.16.00.

Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek na godz. 20.00; na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania odbędzie się w piątek o godz. 19.30 w domu parafialnym.

W sobotę, podczas Mszy Św. o godz. 11.00 książka . bp Marek Solarczyk udzieli ośmiu alumnom szóstego roku święceń diakonatu.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy XV Dzień Papieski. Po Mszach Świętych prowadzona będzie zbiórka datków na wsparcie fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia".

Zapowiedzi przedślubne.
Marcin Kowalski, kawaler z par. tutejszej i Iwona Monika Ostrowska, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie małżeństwa między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Królowa Różańca Świętego niech nas prowadzi po drogach naszego życia.