Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Pierwszą Niedzielę Zwykłą 23 sierpnia 2015 r.

psm2015Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W środę przypada Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Na Mszę Św. tego dnia zapraszamy o godz. 7.00 i 18.30.

W dniach 28-29 sierpnia odbędzie się w seminarium Pallotyńskie Spotkanie Młodych. Serdecznie zapraszamy do udziału gimnazjalistów, licealistów, studentów oraz wszystkich, którzy w sercu czują się młodzi. Plan spotkania dostępny jest na plakatach i na stronie psm.pallotyni.pl.

Ze względu na PSM w najbliższą sobotę nie będzie czynna kancelaria parafiana.

W imieniu Doroty Zielińskiej składamy serdeczne podziękowania wszystkim ofiarodawcom z ubiegłej niedzieli. Na sfinasowanie swojego rocznego wyjazdu jako wolontariusz do Rwandy Dorota zebrała 4.875 PLN i 5 EUR.

Zachęcamy do zgłaszania chęci przyjęcia gości podczas Światowych Dni Młodzieży 2016. Zgłoszenia można wypełniać elektronicznie na stronie parafii lub na papierowych formularzach wyłożonych przy wyjściu z kościoła.

Zapowiedzi przedślubne.
Maciej Filip Derlatka, kawaler z par. tutejszej i Paulina Chojnacka, panna z par. Św. Klemensa Hofbauera w Warszawie
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie małżeństwa między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Wpatrując się w Maryję uczmy się od Niej, jak wypełniać wolę Chrystusa.