Ogłoszenia Parafialne na Siedemnastą Niedzielę Zwykłą 26 lipca 2015 r.

rozmn2Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W imieniu ks. Włodzimierza Osicy SAC składamy serdeczne podziękowania za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę. Na wsparcie dzieł prowadzonych przez pallotynów na Ukrainie przekazaliśmy 3.817 PLN.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

Na stronie internetowej naszej parafii pojawił się formularz, na którym można wpisać chęć przyjęcia w swoich domach gości podczas Światowych Dni Młodzieży w 2016 r. Prosimy się z nim zapoznać i w miarę swoich możliwości wypełnić. Dla osób, które nie korzystają z internetu dostępna też będzie papierowa forma zgłoszeń.

W najbliższą sobotę ruszają zapisy na pielgrzymkę do Częstochowy w Akademickich „Siedemnastkach". Zapisy odbywają się w dniach 1-4 sierpnia w godz. 10.00-19.00 i 5 sierpnia w godz. 10.00-20.00. Miejscem zapisów jest kaplica Res Sacra Miser w Warszawie przy Krakowskim Przedmieściu 62.

Ze względu na czas urlopowy nieczynna jest obecnie poradnia rodzinna. Poradnia wznowi swoje funkcjonowanie od 10 sierpnia.

Przypominamy, że w czasie wakacyjnym wieczorna spowiedź w kościele odbywa się w godz. 18.00 – 18.30.

Zapowiedzi przedślubne.
Paweł Marek Soból, kawaler z par. Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Maz.
Anna Sójka, panna z par. tutejszej.
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach między tymi osobami uniemożliwających ważne zawarcie małżeństwa jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.