Ogłoszenia Parafialne na Dwunastą Niedzielę Zwykłą 21 czerwca 2015 r.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się w dziś o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci wyjeżdżających na wakacje do Bęsi odbędzie się dzisiaj o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Towarzystwo Miłośników Ołtarzewa zaprasza dziś na festyn rodzinny Wianki w Parku Ołtarzewskim. Festyn rozpocznie się o godz. 15.00. W programie przewidzianych jest wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, w tym konkursy z nagrodami.

W najbliższy piątek o godz. 10.00 odprawiona zostanie w naszej świątyni Msza Św. dziękczynna na zakończenie roku szkolnego.

Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na dofinansowanie rekolekcji oazowych i wyjazdów parafialnych dla dzieci i młodzieży.

W dniach od 11 do 17 lipca odbędzie się pielgrzymka rowerowa z Ożarowa do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Zainteresowanych zapraszamy na spotkanie organizacyjne dziś o godz. 16.30 w salkach parafialnych przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Ożarowie.

Zapowiedzi przedślubne. Związek małżeński zamierzają zawrzeć:

1. Jakub Zbigniew Lipieta, kawaler z parafii Chrystusa Króla Wszechświata w Piastowie i Karolina Marta Kolis, panna z parafii tutejszej

2. Mariusz Grzegorz Mikołajczyk z par. tutejszej i Aneta Dominika z d. Pielaszek z par. tutejszej

3. Marcin Jan Ejdys, kawaler z par. tutejszej i Emilia Maria Wańczyk, panna z par. tutejszej

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.