Ogłoszenia Parafialne na Piątą Niedzielę Wielkanocną 03 maja 2015 r.

mtaNa nabożeństwa majowe zapraszamy w niedziele o godz. 17.30, w dni powszednie o godz. 18.00.

Zapraszam na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W wtorek o godz. 12.00 odprawiona będzie Msza Św., którą celebrować będą księża obchodzący w tym roku 25 rocznicę kapłaństwa.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 19.30 w kaplicy domu rekolekcyjnego (wejście od ul. Kierbedzia).

W sobotę podczas Mszy Św. o godz. 11.00 kard. Kazimierz Nycz udzieli święceń kapłańskich siedmiu pallotyńskim diakonom. Wśród święconych będzie dk. • SAC, który w naszej parafii odbywał praktykę duszpasterską. Zachęcamy do modlitwy w intencji przyszłych księży oraz do udziału w uroczystości święceń. Swoją Mszę Świętą prymicyjną neoprezbiterzy odprawią w przyszłą niedzielę o godz. 12.00. Po tej Mszy będą wszystkim zgromadzonym udzielać błogosławieństwa prymicyjnego.

W przyszłą niedzielę o godz. 19.00 odbędzie się w naszym kościele koncert poświęcony 70. rocznicy zakończenia II wojny światowej. Wystąpi chór kameralny Ab imo pectore i orkiestra Collegium Musicum Varsoviensis pod dyrekcją Mariusza Latka. Serdecznie zapraszamy!

Spotkanie kręgu Domowego Kościoła odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 16.00. Małżeństwa, które chciałyby dołączyć do wspólnoty prosimy o kontakt z duszpasterzami.

Zapowiedzi przedślubne.
1. Szymon Polechoński, kawaler z par. św. Urszuli w Zbiersku
Wioletta Renata Górska, panna z par. tutejszej
2. Maciej Paweł Ciemny, kawaler z par. tutejszej
Aleksandra Anna Lis, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa oraz opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.