Ogłoszenia Parafialne na Czwartą Niedzielę Adwentu 21 grudnia 2014r.

zwiastowanie2Szkoła Słowa Bożego odbędzie się dziś o godz. 16.00 w domu parafialnym. Spotkanie poprowadzi ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00.

Na Msze Św. roratnie zapraszamy w tym tygodniu w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 7.00.

W środę przypada Wigilia Bożego Narodzenia. Nie będzie w tym dniu Mszy Św. wieczornej ani nowenny do Matki Bożej Fatimskiej.

W wigilijny wieczór zadbajmy o chrześcijańską oprawę wieczerzy. Niech nie zabraknie wspólnej modlitwy, czytania Ewangelii o narodzeniu Chrystusa, łamania się opłatkiem i śpiewania kolęd.

Na Pasterkę zapraszamy tradycyjnie o północy. W pierwszy dzień świąt Msze Św. w naszym kościele będziemy sprawować o godz. 9.00, 10.30 i 12.00. W drugi dzień świąt Msze Św. będą odprawiane wg porządku niedzielnego.

Na holu przed kościołem można po Mszach Św. zaopatrzyć się w opłatki wigilijne i świece „Caritas".

Młodzież z parafii sprzedaje dziś wykonane przez siebie ozdoby świąteczne.

Wizytę duszpasterską w naszej parafii rozpoczniemy od 2 stycznia.

Organizujemy wyjazd zimowy dla dzieci do Świętej Katarzyny w Górach Świętokrzyskich w dniach 26 stycznia – 01 lutego. Szczegóły i zapisy u ks. Krzysztofa.

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo byśmy potrafili otworzyć swoje serca na przychodzącego Zbawiciela.