Ogłoszenia Parafialne na Trzecią Niedzielę Adwentu 14 grudnia 2014 r.

janchrzciciel9Rozpoczęliśmy dziś rekolekcje adwentowe. Prowadzi je ks. Leszek Domagała – duszpasterz akademicki z Radomia. Plan rekolekcji jest wywieszony w gablotach i dostępny na stronie internetowej.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w domu parafialnym. Spotkanie poprowadzi ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Na Msze Św. roratnie zapraszamy w dni powszednie o godz. 7.00. Dzieci na roraty – poza rekolekcjami – zapraszamy jeszcze w czwartek o godz. 16.00.

Na holu przed kościołem można po Mszach Św. zaopatrzyć się w opłatki wigilijne i świece „Caritas".

Młodzież z parafii sprzedaje dziś wykonane przez siebie ozdoby świątecze.

Oazowiczów zapraszamy na spotkanie opłatkowe w piątek o godz. 17.00 w domu parafialnym.

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Niech radość z nadchodzącego Pana przenika nasze oczekiwanie.