Ogłoszenia Parafialne na Dwunastą Niedzielę Zwykłą 22 czerwca 2014 r.

sercejezusa3Do piątku włącznie zapraszamy gorąco do udziału w procesji eucharystycznej po wieczornej Mszy Św.

Zapraszamy na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00.

W piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje nas tego dnia wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Oprócz Mszy Św. o godz. 7.00 i 18.30 dodatkowo w tym dniu będzie odprawiona Msza Św. dziękczynna o godz. 10.00 na zakończenie roku szkolnego.

W sobotę przypada liturgiczne wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Marii Panny.

Członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej zapraszamy na spotkanie jutro o godz. 20.00 w domu parafialnym.

Zarząd Towarzystwa Miłośników Ołtarzewa serdecznie zaprasza w sobotę, 28 czerwca na festyn rodzinny „Wianki w Parku Ołtarzewskim". Początek o godz.16.00. Wejście od ul Mazowieckiej. W programie: gra miejska, konkurs wiedzy o Parku, konkursy sportowe i plastyczne oraz wyplatanie wianków. Dla uczestników konkursów przygotowano bardzo atrakcyjne nagrody. Przy ognisku będzie można posilić się kiełbaską i posłuchać dobrej muzyki.

Ostatnia przed wakacjami Szkoła Słowa Bożego odbędzie się za tydzień, 29 czerwca o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

Szkoła w Umiastowie zaprasza na wakacyjne zajęcia dla dzieci pod tytułem „Letnia Szkoła Odkrywców". Szczegóły dostępne są na plakatach przy wyjściu z kościoła i bezpośrednio w szkole.

Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na dofinansowanie rekolekcji oazowych i wyjazdów parafialnych dla dzieci i młodzieży.

1. Adam Szczerek, kawaler z par. tutejszej i Aleksandra Izabela Głodek, panna z par. Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Maz.
2. Piotr Gołębiewski, kawaler z par. Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Maz. i Sylwia Edyta Górska, panna z par. tutejszej
3. Paweł Stabryn, kawaler z par. św. Józefa w Przemyślu i Alicja Kamila Labus, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Prośmy Jezusa by nasze serca uczynił na wzór swojego Najświętszego Serca.