Ogłoszenia Parafialne na Drugą Niedzielę Zwykłą 19.01.2014 r.

duchswiety1Dziś serdecznie zapraszamy o godz. 15.00 na Wieczór Kolęd. Przyjdźmy, by razem posłuchać, ale też pośpiewać pieśni i piosenki o Bożym Narodzeniu. Po kolędowaniu zapraszamy na wspólną agapę.

Dziś po Mszach Św. rozprowadzany jest kalendarz Jeevodaya (czyt. Dżiwodaja). Dochód z tego jest przeznaczony na rozwój Ośrodka Rehabilitacji Trędowatych w Indiach. Ośrodek ten przed 45 laty założył ks. Adam Wiśniewski - pallotyn i lekarz.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzimy następujące miejscowości i ulice:
Poniedziałek – ul. Lipowa, ul. Mazowiecka i ul. Sowińskiego.
Kolędę rozpoczynamy o godz. 15.00.

W środę przypada Uroczystość św. Wincentego Pallottiego. Tego dnia zapraszamy na dodatkową Mszę Św. o godz. 12.00 i na łacińskie nieszpory o godz. 18.00.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się w przyszłą niedzielę 26 stycznia o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński.

W przyszłą niedzielę stowarzyszenie Venta-Dzieciom będzie prowadzić zbiórkę datków na dofinansowanie wyjazdu na obóz zimowy dla 24 dzieci po przeszczepie nerek.

W przyszłą niedzielę po Mszy Św. wieczornej zapraszamy na Wieczór Uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem.

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Niech Boża Miłość rozpala nasze serca i przynagla nas do świadczenia o Chrystusie całym naszym życiem.