Ogłoszenia Parafialne na Drugą Niedzielę po Narodzeniu Pańskim 05.01.2014

epifania1Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Jutro obchodzić będziemy Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Święte odprawiać będziemy wg porządku niedzielnego. Zachęcamy gorąco do udziału w Orszaku Trzech Króli. Rozpocznie się on ok godz. 12.15 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Stamtąd przejdziemy ulicami do naszej świątyni gdzie oddamy razem pokłon Św. Rodzinie.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzimy następujące miejscowości i ulice:
Wtorek – Koprki i ul. Parkowa (początek od. ul. Zamoyskiego)
Środa – ul. Kilińskiego
Czwartek – Kręczki (ul. Żyzna) i ul Reymonta (jeden ksiądz od ul. Zamoyskiego, drugi od ul. Umiastowskiej)
Piątek - ul. Hallera i ul. Sienkiewicza
Sobota – ul. 1 Maja i ul. Tęczowa, Michałówek
W sobotę kolędę rozpoczynamy o 10.30, w pozostałe dni o godz. 15.00.

W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 odprawimy Mszę Św. inicjacyjną dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców.

Zapraszamy na Rodzinne Świętowanie Niedzieli. Odbędzie się ono w przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w domu parafialnym. Na spotkaniu zostanie zaprezentowana druga część seminarium Marka Gungora „Przez śmiech do lepszego małżeństwa". Temat spotkania: „Jak żyć razem i się nie pozabijać". Podczas spotkania będzie zapewniona opieka nad dziećmi.

Na tradycyjny Wieczór Kolęd gorąco zapraszamy do naszego kościoła w niedzielę, 19 stycznia na godz. 15.00.

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Niech Chrystus objawia się w naszym życiu, abyśmy byli Jego świadkami.