Ogłoszenia Parafialne na Siedemnastą Niedzielę Zwykłą 28 lipca 2013 r.

orantkaZapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Komunię Św. chorym do domów księża przyniosą w piątek od godz. 7.30. Spowiedź dla wszystkich w piątek o godz. 18.00. Nabożeństwo pierwszej soboty będzie odprawione o godz. 18.00.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

Zachęcamy do udziału w Warszawskiej Pieszej Pielgrzymce. Szczególnie gorąco zachęcamy do pielgrzymowania w Akademickich „Siedemnastkach". Zapisy odbywają się kaplicy Kościoła pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w ośrodku "Res Sacra Miser", ul. Krakowskie Przedmieście 62 , w dniach od 1 do 5 sierpnia w godzinach 10.00 – 19.00.

1. Marcin Gajewski kawaler z par. Św. Trójcy w Warszawie
Sylwia Marta Pruska panna z par. tutejszej (2)
2. Marcin Makulski kawaler z par. Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Mazowieckim
Emilia Beata Koźlicka panna z par. tutejszej (2)
3. Norbert Walerzak, kawaler z par. tutejszej
Katarzyna Joanna Malinowska, panna z par. Narodzenia NMP w Komorowie (1)
4. Arkadiusz Piotr Chrastina, kawaler z par. św. Piotra i Pawła w Warszawie
Emilia Radziejewska, panna z par. tutejszej (1)

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech ono nas wspiera, byśmy gorliwie wsłuchiwali się na modlitwie w słowa Jezusa.