Ogłoszenia Parafialne na Czwartą Niedzielę Wielkanocną 21 kwietnia 2013 r.

dobrypasterz4Przez całą niedzielę kazania głosi ks. Tomasz Grzyb ze Stowarzyszenia "Pomoc Kościołowi w Potrzebie".

Dziś o godz. 15.30 w sali wykładowej nr 1 zapraszamy na film dokumentalny o prześladowaniach oraz na spotkanie z ich autorką, p. Iwoną Zamkowską z organizacji "Głos prześladowanych chrześcijan".

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Próba uroczystości I Komunii Świętej odbędzie się w tym tygodniu w piątek po wieczornej Mszy Św.

Gorąco zapraszamy na Rodzinne Świętowanie Niedzieli, które odbędzie się w przyszłą niedzielę o godzinie 16.00 w domu parafialnym. Spotkanie na temat dialogu małżeńskiego poprowadzi ks. Wiesław Błaszczak SAC z Lublina, który na co dzień zajmuje się poradnictwem duchowym i psychologicznym, a także współtworzy czasopismo dla małżeństw "Zbliżenia". Podczas spotkania, małżonkowie w parach, będą mieli okazję zagrać w grę, która uczy komunikowania się w małżeństwie. Jak zwykle podczas spotkania będzie zapewniona opieka nad dziećmi. Dla każdej pary przewidziana jest również niespodzianka.

W przyszłą niedzielę homilie głosić będzie dk. Grzegorz Suchodolski SAC, który kończy już swoją praktykę w naszej parafii. Po Mszach Św. będzie zbierał ofiary na potrzeby seminarium.

W dniach 30 kwietnia – 3 maja organizowana jest pielgrzymka rowerowa z Ołtarzewa do Częstochwy. Bliżych informacji można zasięgnąć na stronie www.powolania.org.

1. Adam Czesław Matławski, kawaler z par. tutejszej i Justyna Anna Dziadura, panna z par. św. Apostołów Piotra i Pawła w Kaskach
  2. Paweł Krzysztof Robak, kawaler z par. św. Rocha w Lipkowie i Joanna Katarzyna Pokropek, panna z pat. tutejszej
  3. Tomasz Ostrowski, kawaler z par. tutejszej i Marta Zofia Małowidzka, panna z par. św. Jakuba w Warszawie

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących między tymi osobami, jest zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech ono umacnia nas w podążaniu za Dobrym Pasterzem.