Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Miłosierdzia Bożego 07 kwietnia 2013 r.

milosierdzie3Przeżywamy dziś Święto Miłosierdzia Bożego. Tego dnia przypada uroczystość odpustowa w Sanktuarium w Ożarowie Maz. Główna Msza Święta w Sanktuarium odprawiona będzie o godz. 15.00. Przewodniczyć jej będzie Nuncjusz Apostolski Abp Celestino Migliore.

Jutro obchodzić będziemy – przeniesioną w tym roku – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze Święte w naszej świątyni odprawiać będziemy o godz. 7.00, 12.00 i 18.30.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 18.00, na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Msza Św. inicjacyjna dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodzców będzie odprawiona w przyszłą niedzielę, 14 kwietnia o godz. 16.00. Po Mszy Św. odbędzie się spotkanie dla rodziców. Obecność obowiązkowa.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się w przyszłą niedzielę, 14 kwietnia o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się 19 kwietnia o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Wpatrując się w przykład bł. Jana Pawła II powierzajmy się całkowicie i bezwarunkowo Miłosiernemu Jezusowi.