Ogłoszenia Parafialne na Trzydziestą Trzecią Niedzielę Zwykłą 18 listopada 2012 r.

paruzja_ikonaZapraszamy dziś na Szkołę Słowa Bożego. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzącym będzie ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w najbliższy piątek, 23 listopada o godz. 19.30 w domu parafialnym.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to patronalne święto warszawskiej prowincji pallotynów.

Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. zapraszamy wraz z rodzicami na Mszę Świętą inicjacyjną, która będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 16.00.

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się 26 listopada (poniedziałek) o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Z gorliwością i nadzieją w sercu oczekujmy przyjścia naszego Zbawiciela w chwale