Ogłoszenia Parafialne na Dziewiętnastą Niedzielę Zwykłą 12 sierpnia 2012 r.

wniebowziecie2Na nabożeństwo różańcowe zapraszamy dziś o godz. 17.30.

W środę przypada uroczystość Wniebowzięcia N.M.P. Msze Św. w naszym kościele odprawiać będziemy wg porządku niedzielnego.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W przyszłą niedzielę odprawimy kolejne nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawimy Mszę Św w intencjach podanych nam na kartkach. Po Mszy Św. odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

W imieniu ks. Jarosława Olszewskiego SAC przekazujemy serdeczne podziękowania za złożone ofiary. W ubiegłą niedzielę na budowę kościoła w Żytomierzu ks. Jarosław zebrał 5.488 PLN.

Przypominamy, że w czasie wakacyjnym wieczorna spowiedź odbywa się od godz. 18.00 do 18.30.

1. Tomasz Sebastian Gunerka, kawaler z par. tutejszej
Marlena Katarzyna Gierach, panna z par. tutejszej
2. Tomasz Janiszewski, kawaler z par. tutejszej
Anna Magdalena Bartczak, panna z par. św. Maksymiliana w Bramkach
Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. W Eucharystycznym Chlebie odnajdujmy siły do naszej pielgrzymki przez życie.