Ogłoszenia Parafialne na Osiemnastą Niedzielę Zwykłą 05 sierpnia 2012 r.

rozmn1Przez całą niedzielę kazania w naszym kościele głosi ks. Jarosław Olszewski SAC. Po Mszach świętych, będzie zbierał ofiary na potrzeby duszpasterskie Kościoła na Ukrainie.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Na nabożeństwo różańcowe zapraszamy dziś o godz. 17.30.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Jutro przypada Święto Przemienienia Pańskiego. Tego dnia wyrusza na pątniczy szlak Warszawska Piesza Pielgrzymka. Zachęcamy do pielgrzymowania zwłaszcza w grupie „Fioletowej” Akademickich Siedemnastek. Zapisy trwają jeszcze dziś w godz. 10.00 – 19.00 w kaplicy Res Sacra Miser obok kościoła św. Anny w Warszawie. Pielgrzymka rozpocznie się Mszą Św. o godz. 6.00 w kościele św. Anny. Pamiętajmy o pielgrzymach w naszych modlitwach.

Przypominamy, że w czasie wakacyjnym wieczorna spowiedź odbywa się od godz. 18.00 do 18.30.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. W Eucharystii odnajdujmy szczyt i źródło naszego życia.