Ogłoszenia Parafialne na Piętnastą Niedzielę Zwykłą 15 lipca 2012 r.

apostolsDziś odprawimy kolejne w tym roku nabożeństwo fatimskie. Po Mszy Św. o godz. 18.00 będziemy odmawiać różaniec w podanych nam intencjach i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Przypominamy, że w czasie wakacyjnym wieczorna spowiedź odbywa się od godz. 18.00 do 18.30.

Jutro grupa dzieci z naszej parafii wyjeżdża na wakacje do ośrodka „Oblasówka” koło Janowca nad Wisłą. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach, by ten czas przeżyli owocnie i bezpiecznie.

Firma „Medicolux” zaprasza na spotkanie ze swoim konsultantem. Spotkanie dotyczyć będzie sposobów leczenia schorzeń narządów ruchu, zwyrodnień kręgosłupa, chorób układu krążenia. Uczestnicy spotkania będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad i zabiegów. Spotkanie odbędzie się w piątek, 20 lipca o godz. 17.30 w domu parafialnym.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Napełniajmy się łaską, którą Bóg nam daje każdego dnia i bądźmy świadkami Chrystusa wśród innych ludzi.