Ogłoszenia Parafialne na Jedenastą Niedzielę Zwykłą 17 czerwca 20112 r.

gorczycaNabożeństwo czerwcowe odprawimy dziś o godz. 17.30. W dni powszednie Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa odmawiamy po wieczornej Mszy Św.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Spotkanie dla rodziców dzieci wyjeżdżających w wakację do ośrodka „Oblasówka” odbędzie się w czwartek o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii s. Michaelę Pawlik OP – wieloletnią misjonarkę w Indiach. Opowiadać będzie o zagrożeniach duchowych związanych z jogą, hinduizmem i innymi wschodnimi kultami. Zapraszamy na spotkanie z nią o godz. 19.00 w domu parafialnym.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech Królowa Apostołów umacnia naszą wiarę i miłość.