Ogłoszenia Parafialne na Dziesiątą Niedzielę Zwykłą 10 czerwca 20112 r.

jezusiuczniowie2Do piątku włącznie po wieczornej Mszy Św. odprawiamy procesję eucharystyczną wokół kościoła. Podczas tej procesji śpiewamy litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek od godz. 20.00.

W piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje nas tego dnia wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Msze Św. w naszym kościele odprawiać będziemy o godz. 7.00 i 18.30.

W sobotę przypada liturgiczne wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Marii Panny. Tego dnia – w tym miesiącu wyjątkowo nie w niedzielę – odprawimy kolejne nabożeństwo fatimskie. Po Mszy Św. o godz. 18.30 odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Obowiązkowe spotkanie dla kandydatów na ministrantów odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 14.00.

Ostatnia przed wakacjami Szkoła Słowa Bożego odbędzie się 24 czerwca o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

Na budowę Świątyni Opatrzności Bożej zebraliśmy w ubiegłą niedzielę 2.534 PLN. Pieniądze zostały już wpłacone na konto archidiecezji. Za wszelkie złożone ofiary przekazujemy serdeczne „Bóg zapłać”.

Marek Owsianko, kawaler z par. św. Jana Chrzciciela w Piszu
Kinga Dominika Kołodziej, panna z par. tutejszej

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Prosimy Jezusa by nasze serca uczynił na wzór swojego Najświętszego Serca.