Ogłoszenia Parafialne na Czwartą Niedzielę Adwentu 18 grudnia 2011r.

zwiastowanie1Msze Św. roratnie ku czci Matki Bożej odprawiać będziemy w tym tygodniu w poniedziałek i czwartek o godz. 7.00. Dzieci zapraszamy na roraty we wtorek i czwartek na godz. 16.00.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Na Seminarium Odnowy Wiary zapraszamy w środę o godz. 19.30.

Na holu przed kościołem można po Mszach Św. zaopatrzyć się w opłatki wigilijne, świece „Caritas” oraz siano na stół wigilijny.

W sobotę przypada Wigilia Bożego Narodzenia. Tego dnia nie będzie Mszy Św. wieczornej.

Nowennę przed Bożym Narodzeniem odprawiamy codziennie po wieczornej Mszy Św. W sobotę nowenna będzie po porannej Mszy.

W wigilijny wieczór zadbajmy o chrześcijańską oprawę wieczerzy. Niech nie zabraknie wspólnej modlitwy, czytania Ewangelii o narodzeniu Chrystusa, łamania się opłatkiem i śpiewania kolęd.

Mszę Św. o północy, czyli Pasterkę celebrował będzie ks. Krzysztof Gajos SAC. W pierwszy dzień świąt Msze Św. w naszym kościele będziemy sprawować o godz. 9.00, 10.30 i 12.00.

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo byśmy potrafili otworzyć swe serca na przychodzącego Zbawiciela.