Ogłoszenia Parafialne na Piętnastą Niedzielę Zwykłą 10 lipca 2011 r.

siewca_wyczolkowskiZapraszamy na modlitwę różańcową dziś o godz. 17.30.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w dziś po Mszy Św. o godz. 12.00 w domu parafialnym.

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się w poniedziałek o godz. 20.00.

W przyszłą niedzielę odprawimy kolejne w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Po Mszy Św. o godz. 18.00 odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Zachęcamy do udziału w pielgrzymce śladami opactw cysterskich w Małopolsce w dniach 30 września – 1 października . Informacje można przeczytać w gablocie i na stronie parafii. Zapisy prowadzimy w furcie seminarium.

Mamy nadzieję, że warunki pogodowe umożliwią nam rozpoczęcie w poniedziałek prac nad renowacją figury Matki Bożej przed głównym wejściem. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na ten cel. Na tacę w ubiegłą niedzielę zebraliśmy 4.714 PLN.

W naszych modlitwach pamiętajmy o dzieciach z naszej parafii przebywających wraz z ks. Krzysztofem w Świętej Katarzynie w Górach Świętokrzyskich. Niech ten czas będzie dla nich błogosławiony i pomoże im zarówno odpocząć, jak też zbliżyć się do Boga.

Przypominamy, że w czasie wakacyjnym wieczorna spowiedź odbywa się od godz. 18.00 do 18.30
1. Jolanta Pacia, panna z par. Najśw. Zbawiciela Świata i M.B. Szkaplerznej w Strzegomiu
Rafał Staniecki, kawaler z par. tutejszej
2. Anna Agata Zadrożna, panna z par. tutejszej
Marcin Pilaszek, kawaler z par. Miłosierdzia Bożego w Grodzisku Maz.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech ziarno Bożego Słowa zapuszcza korzenie w naszych sercach i wydaje obfite owoce w naszym życiu.