Ogłoszenia Parafialne na Uroczystość Trójcy Przenajświętszej 19 czerwca 2011 r.

trinitas2Zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe dziś o godz. 17.30. W dni powszednie Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa odmawiamy po wieczornej Mszy Św.

Dziś odprawimy kolejne w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Po Mszy Św. o godz. 18.00 odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Rodziców dzieci wyjeżdżających do Świętej Katarzyny zapraszamy na spotkanie w poniedziałek o godz. 19.15 w domu parafialnym.

Spotkanie dla rodziców ministrantów wyjeżdżających na obóz odbędzie się we wtorek o godz. 19.15 w domu parafialnym.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W środę kończy się rok szkolny. Msza Św. dla uczniów, nauczycieli i rodziców będzie odprawiona o godz. 10.00.

W czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Po Mszy Św. o godz. 10.30 wyruszymy z procesją eucharystyczną do czterech ołtarzy. Wraz z ks. proboszczem z par. Miłosierdzia Bożego postanowiliśmy, że w tym roku procesje w naszych parafiach będziemy odprawiać osobno. Ołtarze tradycyjnie usytuowane będą przy bramie parku, przy skrzyżowaniu ulic Parkowej i 1 Maja, przy domu parafialnym i przy wejściu do seminarium. Prosimy mężczyzn, kobiety, młodzież i alumnów o przyozdobienie ołtarzy.

Spotkanie dla dzieci, które chcą sypać kwiatki w Uroczystość Bożego Ciała odbędzie się we wtorek 21 czerwca o godz. 16.oo przed kościołem.

Młodzież ze Wspólnoty „Wieczernik” wyjeżdża na rekolekcje do Pisza w dniach 19 – 30 lipca 2011. Do udziału w rekolekcjach zapraszamy młodzież od II klasy gimnazjum wzwyż. Spotkanie organizacyjne dla wyjeżdżających odbędzie się w piątek, 24 czerwca godz. 17.00 w domu parafialnym. Szczegółowych informacji można zasięgnąć u s. Lucyny.

Dariusz Tadeusz Leżyński, kawaler z par. tutejszej
Agnieszka Aldona Ochman, panna z par. św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Kontemplując tajemnicę Trójcy Świętej wysławiajmy Boga za to, że jest z nami.